NAUJIENOS

TOP5 Kalėdinių dovanų idėjos kūdikiui
       Šventės po truputį artėja ir apie vis dažniau primena skaniausių mandarinų, eglučių ir imbierinių sausainių kvapas. ✨      Jei neseniai į pasau..
Viskas krikštynoms – vienoje parduotuvėje!
Krikštynoms įprastai ruošiamasi su dideliu atidumu, dėmesiu ir meile – juk visos šios šventės detalės yra tokios simboliškos ir svarbios!   Tam, kad..
Akimirkos iš fotosesijos: krikšto kostiumėlis berniukui "Jokūbas"
Vasara – gražiausias metų laikas stebuklingai krikštynų šventei!    Melsvos spalvos lininis krikšto kostiumėlis berniukui "Jokūbas" – pagamin..
Akimirkos iš fotosesijos: lininis žalias krikštynų kostiumėlis su šortais
Vasara – gražiausias metų laikas stebuklingai krikštynų šventei!    Įkvėptas žalumų ir gaivos, šis minkšto ir natūralaus lietuviško l..
Akimirkos iš fotosesijos: krikšto kostiumėlis berniukui "Kasparas"
Vasara – gražiausias metų laikas stebuklingai krikštynų šventei!    Švelnios smėlio spalvos krikšto kostiumėlis "Kasparas" – puikiai t..
Pamatykite! Naujieji Velykų drabužiai vaikams ir akimirkos iš fotosesijos!
Ar jau pradedate jausti pavasarį? :) Su vis daugiau šviesos, su saule ir po truputį atgyjančia žaluma. Pagaliau! :) O kartu su pabudusia gamta pasitinkame ir vieną iš gražiausių..
Velykos: Velykų drabužiai vaikams
Zuikučiai ir margučiai nieko nelaukia – jie visada atkeliauja kartu su pavasariu!   Velykos kasmet į namus atneša vilties, tikėjimo ir pavasariško įkvėpimo. O patiems ma..
Kepurės vaikams: kepurės, turbanai, movos
Šiltėjantis oras ir ilgėjančios dienos ragina praleisti vis daugiau laiko lauke, miške ar parke. Įkvėpti bundančios gamtos, paruošėme šią spalvingą pavasariškų ..
Rudeninės kepurės vaikams: kaip jos atrodo šiemet?
Kartais iki tobulo drabužėlių derinuko trūksta tik vienos detalės. Ir taip! Šiuo metu tai tikrai yra rudeninės kepurės vaikams! :)  Kurdami šio rudens kepurių kolekciją n..
Krikšto rūbai: krikšto suknelės mergaitėms
Krikštynos – didelė ir svarbi šeimos šventė, kuriai rengiantis norisi atkreipti dėmesį į smulkiausias detales. Ir tikrai ne veltui! Visa tai kuria gražią, sakralią ir jaukią..
Rašyk
Skambink