TINKLARAŠTIS

Kalėdiniai drabužiai vaikams: kaip išsirinkti tinkamus?
Kiekvienai mamai ar tėčiui norisi, kad jų mažylis būtų papuoštas ne tik gražiai, bet ir patogiai. Tai ypač aktualu artėjant didžiausioms metų šventėms – Kalėdoms. Kalėdiniai b..
Kūdikio sutiktuvės: švęsti ar nešvęsti?
Apie kūdikio sutiktuves (angl. baby shower) turbūt esate girdėję ne kartą arba bent jau tikrai matę Holivudo filmuose. Pastelinės spalvos, dovanėlės, gėlės ir balionai - Amerikoje tai neatsi..
Vaikų gimtadieniai: 6 dažniausi iššūkiai ir jų sprendimo būdai
Vaikų gimtadieniai ne tik smagumas, bet ir nemenkas iššūkis tėvams. Ir tų iššūkių dažnai būna ne vienas.   Nuo alergiškų vaikų, nekviestų svečių iki menko..
Pirmasis vaiko gimtadienis: 5 patarimai, kaip organizuoti šventę
Sveikiname! Jūs ką tik įveikėte 365 motinystės dienas! Jei paklaustumėte bet kurios mamos, ji jums tikrai atsakytų, kad laikas pralėkė lyg vėjas: atrodo dar vakar į namus pasivežėte mažą, trapų naujag..
Lininės suknelės mergaitėms "Liepa" | BohoVaikai
  Vaikiškas juokas ir nuoširdumas yra gražiausi dalykai pasaulyje. Štai taip, įkvėpti švelnaus vaikiškumo sukūrėme ir iš arčiau Jums pri..
Idėjos | 7 sveiki užkandžiai vaikų gimtadieniui
Sugalvoti sveikus užkandžius vaiko gimtadieniui ne ką mažesnis iššūkis, nei nuspręsti kaip, kur ir su kuo šią šventę švęsite. Ypač, jei rengiate pirmąjį ar antrąjį g..
Dovanos gimtadienio svečiams: 7 idėjos gimtadienio lauktuvėms ir... jokių saldumynų!
Mažos dovanėlės stiprina draugystę - kažkada pasakė kažkuris žmogus ir buvo visiškai teisus. Kam gali nepatikti grįžti iš gimtadienio su miela dovanėle.  Tai kodėl gi nepradėjus gal..
Rašyk
Skambink