NAUJIENOS

Viskas krikštynoms – vienoje parduotuvėje!
Krikštynoms įprastai ruošiamasi su dideliu atidumu, dėmesiu ir meile – juk visos šios šventės detalės yra tokios simboliškos ir svarbios!   Tam, kad..
Akimirkos iš fotosesijos: krikšto kostiumėlis berniukui "Jokūbas"
Vasara – gražiausias metų laikas stebuklingai krikštynų šventei!    Melsvos spalvos lininis krikšto kostiumėlis berniukui "Jokūbas" – pagamin..
Akimirkos iš fotosesijos: lininis žalias krikštynų kostiumėlis su šortais
Vasara – gražiausias metų laikas stebuklingai krikštynų šventei!    Įkvėptas žalumų ir gaivos, šis minkšto ir natūralaus lietuviško l..
Akimirkos iš fotosesijos: krikšto kostiumėlis berniukui "Kasparas"
Vasara – gražiausias metų laikas stebuklingai krikštynų šventei!    Švelnios smėlio spalvos krikšto kostiumėlis "Kasparas" – puikiai t..
Pamatykite! Naujieji Velykų drabužiai vaikams ir akimirkos iš fotosesijos!
Ar jau pradedate jausti pavasarį? :) Su vis daugiau šviesos, su saule ir po truputį atgyjančia žaluma. Pagaliau! :) O kartu su pabudusia gamta pasitinkame ir vieną iš gražiausių..
Velykos: Velykų drabužiai vaikams
Zuikučiai ir margučiai nieko nelaukia – jie visada atkeliauja kartu su pavasariu!   Velykos kasmet į namus atneša vilties, tikėjimo ir pavasariško įkvėpimo. O patiems ma..
Krikšto rūbai: krikšto suknelės mergaitėms
Krikštynos – didelė ir svarbi šeimos šventė, kuriai rengiantis norisi atkreipti dėmesį į smulkiausias detales. Ir tikrai ne veltui! Visa tai kuria gražią, sakralią ir jaukią..
Krikšto rūbai: kaip išsirinkti krikšto rūbus berniukui?
Išrinkti krikšto rūbus berniukui – ne tokia jau lengva užduotis. :) Todėl paruošėme net kelis puikius krikšto rūbų berniukams pasiūlymus, kurie bus stilingi, gražūs i..
Muslino merliukai kūdikiams: 5 būdai, kaip juos galite panaudoti augindami kūdikį
Muslino merliukai – neatsiejama visų, naujai iškeptų, tėvelių ir jų kūdikių gyvenimo dalis. Begalinės jų atsargos ypač reikalingos pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais. Tad jeigu ką..
Idėjos vaikų gimtadieniui: kaip kūrybiškai surengti teminį vaiko gimtadienį?
Vieneri, penkeri ar septyneri – visai nesvarbu, kadangi teminis vaiko gimtadienis visada smagiau ir įdomiau!  Kad ir kokia būtų gimtadienio tema, pasiruošimas reikalauja ši..
Rašyk
Skambink