Tinklaraštis

Vaikų gimtadieniai: 6 dažniausi iššūkiai ir jų sprendimo būdai
Vaikų gimtadieniai ne tik smagumas, bet ir nemenkas iššūkis tėvams. Ir tų iššūkių dažnai būna ne vienas.   Nuo alergiškų vaikų, nekviestų svečių iki menko..
Vaikų gimtadienio temos: auksinės spalvos gimtadienis
  Mažiau yra daugiau – toks turėtų būti auksinio gimtadienio šūkis!   Auksinės spalvos gimtadienis vaikui – tai labai graži šventės tema, tiesa, su savai..
Idėjos | 7 sveiki užkandžiai vaikų gimtadieniui
Sugalvoti sveikus užkandžius vaiko gimtadieniui ne ką mažesnis iššūkis, nei nuspręsti kaip, kur ir su kuo šią šventę švęsite. Ypač, jei rengiate pirmąjį ar antrąjį g..
Kalėdinis BohoVaikai nuotraukų konkursas
Iki Kalėdų lieka vis mažiau laiko ir šventinė nuotaika jau tvyro ore! Ar jaučiate ją?! :) Laukdami gražiausių metų švenčių, kviečiame Jus dalyvauti fotokonkurse! Siųskite sav..
Kūdikio sutiktuvės: švęsti ar nešvęsti?
Apie kūdikio sutiktuves (angl. baby shower) turbūt esate girdėję ne kartą arba bent jau tikrai matę Holivudo filmuose. Pastelinės spalvos, dovanėlės, gėlės ir balionai - Amerikoje tai neatsi..
Naujiena - sijonai mergaitėms! Daugiau spalvų ir žaismingumo!
  Kūrėm, dėliojom, sprendėm ir siuvom ir štai pagaliau pristatom –  naujieji spalvingi sijonai mergaitėms jau mūsų parduotuvėje! :)   Kurti su ypatinga meile ir ge..
Pasidaryk pats: šilkinio popieriaus girlianda
Žaismingos bei spalvingos girliandos yra vienos iš tų nesudėtingų detalių interjerui, vaikų kambariui ar šventės vietai suteikiančios ypatingo žavesio! Jos puikios, kai ne..
Vaikų gimtadienio tema: Alisa Stebuklų šalyje
„Aš nesu išprotėjęs. Tiesiog mano realybė gerokai skiriasi nuo tavosios“. Češyro katinas   Lewiso Carrollio "Alisa Stebuklų šalyje" - vie..
Vaikų gimtadienio tema: arbatos vakarėlis
  Arbatos vakarėlis - turbūt viena labiausiai mergaitiškų vaikų gimtadienio temų. Tokia šventė neatsiejama nuo mažų, žavingų arbatinukų, pastelinių spalvų, gėlėtų puodelių, ore p..
Įdomios vaikų gimtadienio idėjos: flamingai ir tropikai
Švęsti gimtadienį šaltuoju metu laiku gali būti taip pat smagu ir karšta kaip vasarą, jei tik pasiryžti į šventę pažvelgti truputėlį originaliau. Kai visi jau lauki..
Rašyk
Skambink