Susipažinkime

 

Pamenate savo vaikystę? Vasaros dienas, kai niekur nereikia skubėti; kai ankstų rytą basomis gali išbėgti į rasa pasidengusią pievą ir valgyti braškes tik ką nuskintas; gali valandų valandas stebėti boružes ir skruzdėlynus; maudytis šaltame ežero vandenyje, paskui kalenti dantimis ir sušilti mamos glėbyje, kai ji rankšluosčiu džiovina plaukus... ar pamenate rudenėjantį spalį ir, kaip smagu visu svoriu kristi į auksinių lapų krūvą, džiovinti juos tarp knygos lapų, ragauti šermukšnius; tempti rogutes į aukščiausią kalną ir dideliu greičiu leistis žemyn, būtinai garsiai rėkiant, o tada viską kartoti vėl ir vėl iš naujo? Visi gražiausi dalykai mums dovanoti gamtos, visi jaukiausi prisiminimai sugrįžta iš vaikystės.

Todėl ir mes klaidžiodami vaikystės prisiminimuose, įkvėpti gamtos ir miškų, kuriame boho stiliaus drabužius Jūsų mažyliams. Su gėlėmis, plunksnomis, strėlėmis ir, žinoma, kaspinais...


 

BohoVaikai istorija prasidėjo 2016 metais, kai sukūrėme pačius pirmuosius drabužius kūdikiams. Pradėję nuo gimtadienio smėlinukų, kasdien nuosekliai dirbome ir tobulėjom tam, kad šiandien galėtume pasiūlyti natūralius, stilingus ir kokybiškus drabužius kūdikiams bei vaikams.

Mes nuoširdžiai tikime, kad visi vaikai yra gamtos vaikai, todėl drabužiams pagaminti naudojame kuo natūralesnius, sertifikuotus ir saugius audinius. Be to, mums ypatingai svarbu, kad drabužiai ne tik atrodytų puikiai, bet būtų patogūs vaikui, nespaustų ir nevaržytų jo judesių.

Šiandien BohoVaikai – tai kūrybiškų žmonių komanda, pasiruošusi įgyvendinti Jūsų norus. Viskas, ką gaminame yra rankų darbo, sukurta bei pagaminta Lietuvoje, su gražiausiomis bei šilčiausiomis mintimis Jūsų mažyliams ir Jums.

Jei turite bet kokių klausimų, idėjų ar minčių, parašykite mums, tapkime draugais! ❤️ 
 

Rašyk
Skambink