Prekės su nuolaida

Žavingas naujagimio drabužių kostiumėlis su drugeliais. Kostiumėlį sudaro smėlinukas, hareminės kelnės ir galvajuostė. Šis kostiumėlis bus puiki kūdikio kraitelio dalis! Jis idealiai tiks pasipuošti grįžtant namo, pirmosios fotosesijos metu bei kasdienai. Kostiumėlis pagamintas iš švelnaus ir minkšto trikotažo, taigi bus malonus bei patogus dėvėti. 

Išsiunčiama per 1-3 d.d. 

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje

€24.00 €32.00

Tamsios turkio spalvos kelnės vaikams. Su dekoratyviomis kišenėmis svarbiausiems daiktams ir paslaptims susidėti. Pagamintos iš švelnaus trikotažo, idealiai tinkančio mažyliams. 

Išsiunčiama per 1-4 d.d. 

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje! 

€14.50 €19.00

Žavingos, dryžuotos haremo kelnės mergaitėms su gėlėmis ir drugeliais.
Šios kelnės pagamintos iš minkšto ir švelnaus trikotažo, todėl jas bus patogu dėvėti, niekas nevaržys mažylės judesių. Pasirinkite pridėti galvajuostę ir sukurkite žavingą drabužių derinį! 

Išsiunčiama per 1-3 d.d. 

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje

Nuo €15.00 €20.00

Pastelinės, žydros haremo kelnės kūdikiams. Su kišenėmis svarbiausiems daiktams ir paslaptims susidėti.. Šios kelnės kūdikiams pagamintos iš švelnaus trikotažo, idealiai tinkančio mažyliams. 

Išsiunčiama per 1-3 d.d. 

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje! 

€14.50 €18.00

Nepaprastai žavingas ir žaismingas sijonas mergaitei su miško žvėreliais bei tipi palapinėmis! Puikiai tiks šventėms, pirmiesiems gimtadieniams bei kasdieniams žaidimams.  

Išsiunčiama per 2-4 d.d.
Sukurta ir pagaminta Lietuvoje!

€14.45 €17.00

Oranžinės spalvos sijonas mergaitei su dideliu kaspinu. Pagamintas iš audinio, atitinkančio Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus. 
Puikiai tiks šventėms, pirmiesiems gimtadieniams bei kasdienai. Pasirinkę pridėti galvajuostę sukursite žavingą drabužių derinį mažylei.

Išsiunčiama per 2-4 d.d.
Sukurta ir pagaminta Lietuvoje!

Nuo €12.60 €18.00
Rašyk
Skambink